WYBIERZ KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO ONLINE INDYWIDUALNIE

To doskonały wybór jeśli zależy Ci na:

N

Efektywnej komunikacji z kontrahentami

N

Wysokiej jakość przekazu i profesjonaliźmie

N

Pewności siebie w środowisku pracy

Jakie korzyści przyniesie mi kurs językowy dla dorosłych?

N

znajomość języka stosowanego przy: rozmowach telefonicznych, korespondencji mailowej, obsłudze administracyjno-prawnej, spotkaniach i prezentacjach, obsłudze klienta, sprzedaży i negocjacjach.

N

samodzielny trening językowy na zsynchronizowanej z tematyką zajęć platformie online

N

poszerzenie słownictwa z zakresu języka specjalistycznego np: marketing, finanse, prawo, logistyka, księgowość, PR, technologia, HR, IT lub inne branże.

N

trening umiejętności miękkich: radzenie sobie z konfliktami w zespole, komunikacja międzypokoleniowa czy asertywność na gruncie zawodowym itp.

N

doskonalenie umiejętności pisania np: raportów, maili, ofert oraz CV

if you are interested in enrolling on a course, take our free test to check your level

Should you have any further questions - please send us a message

Często zadawane pytania:
Czy kurs biznesowy to dobry wybór, jeśli mam braki w języku ogólnym?
Niezależnie od poziomu możesz wzbogacić swoje słownictwo o zwroty potrzebne np. podczas obsługi klienta, spotkaniach czy negocjacjach. Na kursie biznesowym posługujemy się jednak dość formalnym stylem bądź żargonem korporacyjnym, które mogą bazować na zawiłych strukturach gramatycznych. Dlatego najlepiej poczujesz się na tego typu kursie, jeśli Twój poziom to co najmniej B1. Masz wątpliwości? Zadzwoń i zapytaj, chętnie pomożemy Ci dokonać wyboru!
Czy udział w kursie biznesowym przygotuje mnie do rozmowy kwalifikacyjnej?

Jednym z istotnych zagadnień, które zawsze pojawiają się na tym kursie jest rozmowa kwalifikacyjna – popularne pytania, możliwe odpowiedzi, umiejętność zaprezentowania się w atrakcyjny sposób, case studies, symulacje itp. Jeśli jednak aplikujesz na konkretne stanowisko w wybranej firmie – możesz skorzystać z pakietu JOB INTERVIEW.

Czy jako uczestnik będę mieć możliwość przetłumaczenia na zajęciach mojego CV na j. obcy?

Nie, jest to osobna usługa, którą możesz wybrać osobno lub połączyć z przygotowaniem do rozmowy kwalifikacyjnej w pakiecie JOB INTERVIEW.

Jestem prawnikiem/ prawniczką. Czy w kursie można pominąć elementy z innych branż i skupić się na zagadnieniach z mojej dziedziny?
Kurs pomaga zapoznać się przekrojowo z językiem świata biznesu ogólnie oraz przekrojowo z akcentem na wybrane branże. Język prawny i prawniczy zawsze pojawiają się w trakcie kursu jako jedno z zagadnień, ale jeżeli Twoim celem jest nabycie umiejętności sprawnego objaśniania i rozumienia kwestii prawnych w języku obcym, proponujemy Ci kurs specjalistyczny o profile prawniczym szyty na potrzeby konkretnej grupy lub jako kurs indywidualny.
Nie potrzebuję języka obcego do pracy. Czy ten kurs może przynieść mi korzyść?
Kurs biznesowy może być wyzwaniem dla osób, które osiągnęły już wysoką komunikatywność językową i szukają nowego pułapu rozwoju językowego. Omawiane tematy dotyczą zwłaszcza świata pracy, ale są też ciekawe i rozwijające do kogoś, kto chętnie rozmawia np. o sztucznej inteligencji, big data, energii odnawialnej, wydarzeniach na świecie, kto lubi ożywione dyskusje i stara się być na bieżąco z tym, co dzieje się wokół.