Kursy egzaminacyjne

Certyfikat językowy to doskonałe rozwiązanie jeśli zależy Ci na:
N

zwieńczeniu kilku lat nauki

N

znalezieniu nowego „pułapu” w rozwoju językowym

N

wzbogaceniu CV i ugruntowaniu pozycji zawodowej

Takie wyzwanie to doskonała motywacja do przeglądu sprawności językowych. W Champions’ Academy oferujemy kursy przygotowujące do:
N

egzaminów specjalistycznych (certyfikaty branżowe),

N

popularnych egzaminów ogólnych (FCE, CAE, TELC, IELTS)

N

egzaminów potwierdzających znajomość języka biznesu (BEC lub TOEIC).

Wybór jest spory, a pytań nie brakuje – czy zdecydować się na język ogólny czy zakres zawężony, ale za to specjalistyczny?

Ile czasu będzie wymagało przygotowanie do egzaminu?
Jaką wartość ma zdobyty certyfikat?
Odpowiedź na te pytania warto skonsultować z metodykiem, ponieważ stawką jest wielomiesięczne zaangażowanie i wysiłek. W Champions’ Academy:

  • kursanci są zapoznawani z technikami zdawania egzaminu oraz przykładowymi testami
  • kursy prowadzone są w oparciu o ćwiczenia przygotowujące do danego egzaminu. Nie jest to jednak nauka szablonowa i monotonna, ponieważ kursy egzaminacyjne wzbogacone są o elementy naszej metody komunikacyjnej
  • lektorzy są pełnymi energii specjalistami z dorobkiem potwierdzonym wysoką zdawalnością wśród dotychczasowych kursantów.

if you are interested in enrolling on a course, take our free test to check your level

Should you have any further questions - please send us a message

Zajęcia grupowe odbywają się 1 raz w tygodniu (90 minut), ale jeśli chcesz przygotować się do egzaminu w trybie przyśpieszonym, częstotliwość zajęć może zostać indywidualnie dostosowana do ustaleń w danej grupie. Co więcej, możesz połączyć kilka modułów i zapisać się na 2 kursy w tygodniu, łącząc np. kurs FCE, na którym przygotujesz się do specyfiki swojego egzaminu, z kursem konwersacyjnym, podczas którego pomożemy Ci podnieść pewność siebie w mówieniu (dodatkowa korzyść to oszczędność finansowa, ponieważ przy zapisie na dwa kursy w tym samym semestrze otrzymasz zniżkę, więcej w zakładce Cennik). Skontaktuj się z nami i z asystą metodyka dobierz najlepsze dla siebie rozwiązania. Już teraz możesz zapisać się semestr jesienny!