Wybierz kurs językowy ONLINE lub STACJONARNIE

Mamy dla Ciebie 2 sposoby na bezpieczny i skuteczny kurs językowy:
N

Kursy językowe stacjonarnie przy samym Metrze Centrum. Mini grupa do 3 osób.

N

nauka języków online– grupowo lub indywidualnie: wygoda i materiały z lekcji zawsze pod ręką w twoim smartfonie i komputerze (bezpłatna lekcja pokazowa)

Wybierz formę kursu językowego online lub stacjonarnie!

częstotliwość: jeden lub dwa razy w tygodniu

}

długość: 60 min. lub 90 min.

termin: zajęcia grupowe w godzinach popołudniowych 16.00-20.00 lub zajęcia indywidualne: w terminie przez ciebie wskazanym

Nauka z Champions’ Academy to wymierna nauka języka z przygotowanym i doświadczonym trenerem językowym.

W obu wariantach otrzymasz dostęp do indywidualnej klasy na platformie online. Wszystkie treści w Twojej klasie odpowiadają treściom z zajęć.

Jak​ wyglądają lekcje na kursach językowych online?

Logujesz się w łatwy sposób na swoim komputerze w kawiarni, w pracy, w domu, gdzie tylko chcesz! O umówionej godzinie dzwoni do Ciebie lektor i rozpoczynacie wideokonferencję

Lektor dopasowuje program zajęć do potrzeb Twoich lub grupy: słownictwo, gramatyka, konwersacje, Business English

Dzięki opcji współdzielenia ekranu lektora kursanci widzą omawiane treści tak jak na zwykłej lekcji. Na czacie lektor na bieżąco koryguje błędy i notuje przydatne zwroty - notatki są po lekcji dostępne dla kursantów

Jesteś zabieganą, dynamiczną osobą, która często korzysta z wirtualnych udogodnień? Jeśli tak, ta opcja jest właśnie dla Ciebie. Aby umówić się na bezpłatną 30-minutową lekcję pokazową, skontaktuj się z nami, opisz swoje oczekiwania i wskaż (3) pasujące Ci terminy. Oddzwonimy i omówimy szczegóły.

Jak wyglądają kursy językowe w szkole?

Spotykasz się z lektorem indywidualnie lub grupowo w stałym terminie w siedzibie szkoły przy ul. Widok 18/5

Przed zajęciami zapraszamy na filiżankę pysznej aromatycznej kawy lub herbaty oraz przegląd magazynów do nauki języków obcych (możliwość wypożyczania)

Na zajęciach:

  • rozwijasz umiejętności skutecznej i swobodnej komunikacji w języku obcym
  • bierzesz udział w różnorodnych ćwiczeniach
  • czujesz wsparcie i opiekę lektora na każdym etapie
Czy zajęcia stacjonarne odpowiadają aktualnym zaleceniom sanitarnym w związku z pandemią koronawirusa?

Tak. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym Klientom komfort nauki i bezpieczeństwo. W lekcji uczestniczyć mogą maks. 3 osoby, co pozwola na zachowanie odpowiedniej odległości między kursantami. Przed i po każdej lekcji stoły są dezynfekowane, podobnie jak wszelkie elementy wspólne (klamki, meble w poczekalni, kącik kawowy itp.). Osoby przebywające w lokalu są także proszone po wejściu do sali o umycie rąk płynem do dezynfekcji dłoni.

if you are interested in enrolling on a course, take our free test to check your level

Should you have any further questions - please send us a message

Z doświadczenia wiemy, że choć intensywna nauka jest najskuteczniejsza, nie każdy ma na nią czas. Dlatego na lekcje online możesz też umawiać się nawet raz na 2 tygodnie. Jeśli lubisz regularną naukę, proponujemy 60 minut x 1 w tygodniu, jeśli masz napięty grafik – 90 minut 1 x na 2 tygodnie. Częstotliwość zajęć zależy tylko od Ciebie. Za każde zajęcia płacisz na podstawie faktury po zakończonym miesiącu. Łatwo. Elastycznie. Wygodnie.