LEARNING PLANNERS

Jeśli często na próżno obiecujesz sobie systematyczną naukę, Planner pomoże Ci się zmobilizować i wkomponować naukę w grafik. 

Co miesiąc publikujemy zestaw: kalendarz i ćwiczenia z KLUCZEM. Ich ilość jest zaplanowana tak, by plan był realistyczny i wykonalny!

Przygotuj gorącą herbatę, ciepły koc i świece. Wkrótce poznasz 5 idiomów o STRACHU surprised

Poziomy A2-B1

Podejmij wyzwanie na jesienne wieczory i opanuj 25 zwrotów, które pomogą Ci poczuć się pewniej w tematyce umów!

Poziomy B1-C1

Z okazji mistrzostw piłkarskich oraz zbliżającej się Olimpiady, w czerwcu nasz planner poświęcony jest tematyce sportowej.

Poziom B2

Jak powiedzieć ważka, rosa i sad? Podejmij wyzwanie na maj i opanuj słówka związane z przyrodą.

Poziomy B1-B2

Tylko 9 łatwych zadań i aż 30 dni, dasz radę! Opanuj 35 słówek i zwrotów z dziedziny żywienia:) Smacznego!

Poziomy B1-B2

Czas wymówek się skończył – zacznij mówić! Planner dla osób z silną blokadą! Wystarczy nieco wysiłku, a co ważniejsze – chęci i energii. Spróbuj, nie pożałujesz! Poziomy A1-B1

Uwaga, uwaga – gramatyka!!! Ale bez obaw, to tylko jeden czas:) Za to bardzo przydatny i pozwalający brzmieć naturalnie, iście po angielsku 😉

Poziomy B1-B2

Zapraszamy do praktyki w obszarze Business English – zadania na mówienie:) Mówisz i masz… większą pewność siebie w pracy, na rozmowie kwalifikacyjnej, w podróży biznesowej itp.

Poziom B2

Dziś prezentujemy super wyzwanie dla wszystkich, którzy chcą nareszcie zacząć mówić. Dobra wiadomość – to tylko kwestia wprawy! Nie czekaj, łap dyktafon, lusterko lub współlokatora i spróbuj:)

Poziomy A2-B1

Podejmij wyzwanie na styczeń – to tylko 7 zadań, ale satysfakcja z oznaczania realizowanych ćwiczeń na pewno zwiększy Twoją motywację do nauki na początku roku:) Nie zapomnij wydrukować kalendarza! Powodzenia:)

Poziomy B1-B2

Halo, czy ktoś tu ma postanowienia noworoczne zw. z angielskim? 😉 Jeśli tak, zapraszamy do zabawy. Potrzebne będą: motywacja i odrobina dyscypliny. Powodzenia!

Poziomy B1-B2

Chcesz mówić płynnie? Dobra wiadomość – to tylko kwestia wprawy! Nie czekaj, łap dyktafon, lusterko lub współlokatora i spróbuj:)

Poziomy A2-B2