Nasz zespół

Witam serdecznie na oficjalnej stronie szkoły Champions’ Academy, której mam przyjemność być współwłaścicielką i gdzie pełnię funkcję metodyka oraz lektora języka angielskiego. Swoją przygodę z nauczaniem osób dorosłych rozpoczęłam od prowadzenia szkoleń in-company dla wielu firm oraz instytucji m.in. dla Nestlé, Telekomunikacji Polskiej, Ministerstwa Transportu, TP Invest, Vattenfall Heat Poland i wielu innych. Wieloletnie doświadczenie trenera językowego zdobywane w trakcie studiów filologicznych na Uniwersytecie Warszawskim oraz po ich ukończeniu, stało się dla mnie inspiracją do stworzenia miejsca, w którym zarówno osoby indywidualne jak i klienci korporacyjni znajdą odpowiedź na pytanie: jak efektywnie uczyć się języków obcych, aby skutecznie komunikować się w sytuacjach prywatnych oraz zawodowych?

Powołując do życia szkołę Champions’ Academy pragnęłam stworzyć przestrzeń, w której nauka zamiast kojarzyć się z dyscypliną i koniecznością, stanie się pozytywnym wyzwaniem. Wiedzę merytoryczną zdobywałam na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie otrzymałam tytuł magistra lingwistyki stosowanej. Praktyczne kompetencje w branży edukacyjnej rozwijam jako trenerka językowa, koordynatorka zespołu i opiekun szkoleń in-company. Profesjonalnie zajmuję się dydaktyką języków obcych od niemal 13 lat, zaś prywatnie o wiele dłużej. 

Największą wartością każdej szkoły są ludzie, dlatego z przyjemnością prezentujemy zespół naszych fantastycznych lektorów. To nie tylko trenerzy językowi o znakomitym przygotowaniu merytorycznym, ale także utalentowani i pełni zaangażowania nauczyciele.

Jestem absolwentką filologii włoskiej i tłumaczeń specjalistycznych z języka angielskiego na Uniwersytecie Warszawskim. Odbyłam roczne stypendium na Uniwersytecie La Sapienza w Rzymie i od tamtej chwili w pełni zgadzam się z myślą Henryka Sienkiewicza, iż „każdy człowiek cywilizowany ma dwie Ojczyzny – własną i Włochy”. Przekonana, że Włochy to nie tylko miejsce na mapie, ale również stan ducha i umysłu, staram się zarażać uśmiechem i pasją do języka i kultury włoskiej. Posiadam niespełna dziesięcioletnie doświadczenie w nauczaniu, a język włoski wykorzystuję również w codziennych kontaktach z klientem biznesowym na rynku włoskim.

Jestem absolwentką filologii angielskiej ze specjalizacją angielski w biznesie. Interesuję się podróżowaniem oraz fotografią. Uwielbiam poznawać nowe miejsca. Wolne chwile spędzam na nauce języków obcych i oglądaniu seriali (co również polecam swoim kursantom jako formę bliższego kontaktu z językiem).

Język angielski towarzyszy mi od kiedy pamiętam. Od kilku lat zarażam tą miłością również moich uczniów! Prowadzę zajęcia zarówno z osobami zaczynającymi swoją przygodę z tym językiem, jak i tymi, którzy chcą ulepszać swoje umiejętności. Najważniejsze w mojej pracy jest zarażanie kursantów miłością do języka angielskiego oraz możliwość ciągłego rozwijania się.  Nauczanie daje mi ogromną satysfakcję szczególnie, gdy widzę, że kursanci robią ogromne postępy oraz gdy sprawia im to przyjemność, przez co czas mija nam niewyobrażalnie szybko.

Jestem coachem i lektorką języka angielskiego. Ukończyłam edukację ustawiczną i andragogikę na Uniwersytecie Warszawskim oraz filologię angielską w Społecznej Akademii Nauk. Jestem też absolwentką najstarszej szkoły coachingu w Anglii, The Coaching Academy, gdzie uzyskałam dyplom z wyróżnieniem. Posiadam 10-letnie doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi jako lektorka języka angielskiego oraz ponad 3-letnie jako coach. W swojej pracy łączę naukę języka angielskiego wraz z technikami coachingowymi. Rozwój osobisty, nauczanie angielskiego oraz wspieranie innych w osiąganiu celów to moja pasja, dlatego ciągle pogłębiam swoją wiedzę na ten temat i uczestniczę w różnego rodzaju szkoleniach, nie tylko w Polsce, ale i zagranicą.  Głęboko wierzę, że w każdym z nas tkwi ogromy potencjał, który tylko czeka na to, aby go wydobyć.W wolnym czasie lubię czytać książki oraz podróżować. Cenię sobie kontakt z przyrodą, dlatego każdą wolną chwilę staram się spędzać na łonie natury. W swojej pracy kieruję się przede wszystkim zaangażowaniem, profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do każdego ucznia.

Having the pleasure of teaching English for a few years now, I can honestly say that I would consider it as a full time profession for the future, if that’s where my path in life takes me. I enjoy seeing progress with people I teach, it gives quite a feeling of accomplishment and pride. I enjoy active and humorous students, but I can also appreciate students who are serious about their learning of the English language, which, for some, can sometimes be difficult and confusing. Having lived in both Asia and now Europe after leaving the States, I enjoy sharing my life experiences, and look forward to others wanting to share their life experiences with me.

Języki obce są ze mną od zawsze. Zanim skończyłam 15 lat mieszkałam w Nowej Zelandii, Ekwadorze i Anglii. W języku angielskim przeczytałam swoją pierwszą książkę, napisałam pierwsze słowo. Angielski stał się moim pierwszym językiem a moi rodzice bardzo dbali o to, by nie jedynym – rozwijałam równocześnie znajomość języka ojczystego, a w trakcie mojej „ekwadorskiej przygody” zakochałam się w języku hiszpańskim. Dziś doskonalę swoje umiejętności językowe kończąc studia z filologii angielskiej i ucząc się języka hiszpańskiego. W pracy lektorskiej stawiam przede wszystkim na konwersację w swobodnej, bezstresowej atmosferze. Moim zdaniem pokonywanie barier językowych poprzez komunikację jest najlepszą i najprzyjemniejszą metodą nauki. Uwielbiam czytać powieści kryminalne, a największą radość w życiu czerpię z podróży, do których zamiłowanie zaszczepili we mnie rodzice, zabierając mnie w dalekie zakątki świata od najmłodszych lat.

Ukończyłam socjologię i nauczanie języka angielskiego z dodatkową specjalizacją – nauczaniem języka niemieckiego – na Uniwersytecie Warszawskim. W Champions’ Academy uczę od 2014 r. Pracuję z kursantami o zróżnicowanych poziomach zaawansowania znajomości języka i w różnym przedziale wiekowym. Prowadzę kursy general English, business English, konwersacje, a także przygotowanie do różnych egzaminów językowych. Język angielski to moja pasja, którą rozwijam każdego dnia. Uważam, że w nauczaniu najważniejsza jest motywacja, dlatego też staram się pokazywać słuchaczom różne sposoby nauki i łączyć ich zainteresowania z językiem angielskim.

Jestem absolwentką wydziału Neofilologii na kierunkach Lingwistyka
Stosowana – Dydaktyka Języków Obcych oraz Filologia Germańska – Język
Niemiecki i Komunikacja w Biznesie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w
Poznaniu. Nauczanie języków obcych to moja wielka pasja. W 2019 roku
przebywałam w Niemczech w ramach programu studenckiego Erasmus +, gdzie na
uniwersytecie w Marburgu miałam okazję poszerzać swoje horyzonty
nauczycielskie. Od 2020 roku prowadzę zajęcia indywidualne z języka
angielskiego oraz niemieckiego dla osób w różnym wieku – od uczniów szkół
podstawowych przygotowujących się do egzaminów, przez osoby pracujące
rozwijające swoje umiejętności w zakresie języków obcych, po seniorów
pasjonujących się nabywaniem nowej wiedzy. Moim celem jest wspieranie
rozwoju językowego każdego ucznia z uwzględnieniem jego potrzeb oraz
indywidualnych sposobów uczenia się. Jako miłośniczka podróży oraz tancerka
i instruktorka tańców swingowych na szczeblu międzynarodowym wiem, jak
ważne są komfort i komunikacja bez barier z przedstawicielami innych
narodowości.

Gdybym nie był nauczycielem, to pewnie byłbym standupowym komikiem, tak przynajmniej kiedyś określiła mnie jedna z moich grup. Zagorzały fan nowych technologii, którymi uwielbiam zarażać moich uczniów. Wolne chwile spędzam na spacerach po Warszawie, podziwianiu architektury, kawie i nadrabianiu netfliksowych zaległości. Nauczanie to dla mnie radość, zwłaszcza w momentach, kiedy moi uczniowie otrzymują ode mnie niezapowiedziany test ze słownictwa.

My name is George and I am a native American from Philadelphia, PA. I have been living in Poland for the past 20 years and working as a teacher to private companies and individuals including kids. I am a Business Management graduate from the University of Bloomsburg, PA with many years of experience in restaurant management. I am interested in American sports, politics and psychology. I like to talk business, health and fitness and American football. .

Jestem absolwentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, gdzie ukończyłam studia na kierunku filologii angielskiej ze specjalizacją nauczycielską. Obecnie kontynuuję kształcenie na  Uniwersytecie Warszawskim, na specjalizacji z literatury brytyjskiej. Interesuję się literaturą i kulturą Wielkiej Brytanii, teatrem i podróżami. Najważniejsza w pracy jest dla mnie możliwość ciągłego rozwoju,  zaangażowanie, dobra atmosfera i zadowolenie kursantów.

I’ve been teaching for about three years. Including various age groups in different parts of the world. Working with people from different cultural backgrounds has given me an extraordinary life experience which formed into my passion. I focus on a diverse range of topics to target everyone’s interests and language needs. I enjoy being able to help and see my students improve and master their language expectations, but most of all to make them feel and speak with confidence. I don’t just view it as teaching, there’s a phsychological and motivational part of teaching and it’s satisfying when it’s done with enthusiasm.

Proces nauki, a w szczególności nauki języków jest czymś co mnie od dawna fascynuje. Uczę języka angielskiego od 6 lat – swoje początkowe doświadczenie zdobyłam podczas pracy z dziećmi oraz młodzieżą, co wyćwiczyło moje umiejętności zainteresowania innych językiem angielskim. Dla każdego znajduje jak najbardziej indywidualnie dopasowane metody oraz tematy. W pracy z dorosłymi natomiast doceniam ich zaangażowanie oraz chęć nauki, która sprawia, że prowadzenie lekcji to dla mnie ogromna przyjemności- szczególnie kiedy widzę jak osoby zyskują coraz większą pewność w porozumiewaniu się. Aby im w tym pomóc, integruję w zajęcia wiedzę zdobywaną na studiach psychologicznych. Język angielski jest mi bardzo bliski, nie tylko dlatego, że uważam go za tak piękny i pozytywny, ale także ponieważ dzięki niemu łatwiejsze jest realizowanie moich zainteresowań- podróży oraz zapoznawania się tez z zagraniczną literaturą. W wolnym czasie lubię także robić yogę, chodzić w przyjemne miejsca na kawę oraz odkrywać ciekawe zakątki Warszawy.