Nasz zespół

Witam serdecznie na oficjalnej stronie szkoły Champions’ Academy, której mam przyjemność być współwłaścicielką i gdzie pełnię funkcję metodyka oraz lektora języka angielskiego. Swoją przygodę z nauczaniem osób dorosłych rozpoczęłam od prowadzenia szkoleń in-company dla wielu firm oraz instytucji m.in. dla Nestlé, Telekomunikacji Polskiej, Ministerstwa Transportu, TP Invest, Vattenfall Heat Poland i wielu innych. Wieloletnie doświadczenie trenera językowego zdobywane w trakcie studiów filologicznych na Uniwersytecie Warszawskim oraz po ich ukończeniu, stało się dla mnie inspiracją do stworzenia miejsca, w którym zarówno osoby indywidualne jak i klienci korporacyjni znajdą odpowiedź na pytanie: jak efektywnie uczyć się języków obcych, aby skutecznie komunikować się w sytuacjach prywatnych oraz zawodowych?

Powołując do życia szkołę Champions’ Academy pragnęłam stworzyć przestrzeń, w której nauka zamiast kojarzyć się z dyscypliną i koniecznością, stanie się pozytywnym wyzwaniem. Wiedzę merytoryczną zdobywałam na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie otrzymałam tytuł magistra lingwistyki stosowanej. Praktyczne kompetencje w branży edukacyjnej rozwijam jako trenerka językowa, koordynatorka zespołu i opiekun szkoleń in-company. Profesjonalnie zajmuję się dydaktyką języków obcych od niemal 13 lat, zaś prywatnie o wiele dłużej. 

Największą wartością każdej szkoły są ludzie, dlatego z przyjemnością prezentujemy zespół naszych fantastycznych lektorów. To nie tylko trenerzy językowi o znakomitym przygotowaniu merytorycznym, ale także utalentowani i pełni zaangażowania nauczyciele.

Jestem absolwentką filologii włoskiej i tłumaczeń specjalistycznych z języka angielskiego na Uniwersytecie Warszawskim. Odbyłam roczne stypendium na Uniwersytecie La Sapienza w Rzymie i od tamtej chwili w pełni zgadzam się z myślą Henryka Sienkiewicza, iż „każdy człowiek cywilizowany ma dwie Ojczyzny – własną i Włochy”. Przekonana, że Włochy to nie tylko miejsce na mapie, ale również stan ducha i umysłu, staram się zarażać uśmiechem i pasją do języka i kultury włoskiej. Posiadam niespełna dziesięcioletnie doświadczenie w nauczaniu, a język włoski wykorzystuję również w codziennych kontaktach z klientem biznesowym na rynku włoskim.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, gdzie ukończyłam studia na kierunku filologii angielskiej ze specjalizacją nauczycielską. Obecnie kontynuuję kształcenie na  Uniwersytecie Warszawskim, na specjalizacji z literatury brytyjskiej. Interesuję się literaturą i kulturą Wielkiej Brytanii, teatrem i podróżami. Najważniejsza w pracy jest dla mnie możliwość ciągłego rozwoju,  zaangażowanie, dobra atmosfera i zadowolenie kursantów.

Ktoś mi kiedyś powiedział, że jestem „człowiekiem renesansu” na tyle to określenie przypadło mi do gustu, że najczęściej właśnie w ten sposób opisuję to jak wygląda moje życie zawodowe. Uczę języka niemieckiego, jestem logopedą oraz pedagogiem. I teraz będzie bardzo banalnie😊… Wszystko co robię sprawia mi radość i daje  poczucie spełnienia ale tylko nauczanie i uczenie się języków obcych (bo ja też jeszcze nie wszystko wiem i pewnie nigdy nie będę) sprawia… nawet nie bardzo wiem jak to określić, ja to po prostu uwielbiam! 

Jestem coachem i lektorką języka angielskiego. Ukończyłam edukację ustawiczną i andragogikę na Uniwersytecie Warszawskim oraz filologię angielską w Społecznej Akademii Nauk. Jestem też absolwentką najstarszej szkoły coachingu w Anglii, The Coaching Academy, gdzie uzyskałam dyplom z wyróżnieniem. Posiadam 10-letnie doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi jako lektorka języka angielskiego oraz ponad 3-letnie jako coach. W swojej pracy łączę naukę języka angielskiego wraz z technikami coachingowymi. Rozwój osobisty, nauczanie angielskiego oraz wspieranie innych w osiąganiu celów to moja pasja, dlatego ciągle pogłębiam swoją wiedzę na ten temat i uczestniczę w różnego rodzaju szkoleniach, nie tylko w Polsce, ale i zagranicą.  Głęboko wierzę, że w każdym z nas tkwi ogromy potencjał, który tylko czeka na to, aby go wydobyć.W wolnym czasie lubię czytać książki oraz podróżować. Cenię sobie kontakt z przyrodą, dlatego każdą wolną chwilę staram się spędzać na łonie natury. W swojej pracy kieruję się przede wszystkim zaangażowaniem, profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do każdego ucznia.

I’ve been teaching for about three years. Including various age groups in different parts of the world. Working with people from different cultural backgrounds has given me an extraordinary life experience which formed into my passion. I focus on a diverse range of topics to target everyone’s interests and language needs. I enjoy being able to help and see my students improve and master their language expectations, but most of all to make them feel and speak with confidence. I don’t just view it as teaching, there’s a phsychological and motivational part of teaching and it’s satisfying when it’s done with enthusiasm.

Having the pleasure of teaching English for a few years now, I can honestly say that I would consider it as a full time profession for the future, if that’s where my path in life takes me. I enjoy seeing progress with people I teach, it gives quite a feeling of accomplishment and pride. I enjoy active and humorous students, but I can also appreciate students who are serious about their learning of the English language, which, for some, can sometimes be difficult and confusing. Having lived in both Asia and now Europe after leaving the States, I enjoy sharing my life experiences, and look forward to others wanting to share their life experiences with me.

Ukończyłam socjologię i nauczanie języka angielskiego z dodatkową specjalizacją – nauczaniem języka niemieckiego – na Uniwersytecie Warszawskim. W Champions’ Academy uczę od 2014 r. Pracuję z kursantami o zróżnicowanych poziomach zaawansowania znajomości języka i w różnym przedziale wiekowym. Prowadzę kursy general English, business English, konwersacje, a także przygotowanie do różnych egzaminów językowych. Język angielski to moja pasja, którą rozwijam każdego dnia. Uważam, że w nauczaniu najważniejsza jest motywacja, dlatego też staram się pokazywać słuchaczom różne sposoby nauki i łączyć ich zainteresowania z językiem angielskim.

Jestem absolwentką lingwistyki stosowanej oraz zarządzania z blisko dziesięcioletnim stażem w nauczaniu języków obcych, jak również kilkuletnim w obszarze marketingu oraz analizy danych. Uwielbiam konwersacje, zajęcia z business English na których chętnie omawiam bieżące trendy. Z obszarów językowych pasjonuje mnie psycholingwistyka oraz komunikacja międzykulturowa. Zainteresowana jestem również wykorzystaniem sztucznej inteligencji w medycynie oraz trendwatchingiem.

Znajomymi śmieją się ze mnie, że łatwiej się ze mną dogadać po angielsku niż po polsku. Uwielbiam podejmować wiele wyzwań naraz, dlatego zawsze jestem zajęta i szukam nowych inspiracji do działania. Od prawie 4 lat nieprzerwanie pomagam innym zmierzyć się z przełamaniem bariery językowej, tak aby mogli się bez stresu porozumiewać się po angielsku. Prywatnie jestem wielką fanką musicali. Ukończyłam Dziennikarstwo muzyczne i Policealne Studium Animatorów Kultury i dorywczo zajmuję się zarówno animacją teatralną, jak i aktorstwem. W nauce języka najważniejsze jest dla mnie znalezienie wspólnego celu i indywidualne metody, dlatego każda moja lekcja wygląda inaczej, w zależności od ucznia. Największym komplementem dla mnie jest usłyszeć: „Już skończył nam się czas? Ale miło i szybko minęło” Jak do tej pory pracowałam z osobami w niemal każdym wieku i zawsze udało nam się znaleźć wspólny język 🙂

My name is George and I am a native American from Philadelphia, PA. I have been living in Poland for the past 20 years and working as a teacher to private companies and individuals including kids. I am a Business Management graduate from the University of Bloomsburg, PA with many years of experience in restaurant management. I am interested in American sports, politics and psychology. I like to talk business, health and fitness and American football. .

Gdybym nie był nauczycielem, to pewnie byłbym standupowym komikiem, tak przynajmniej kiedyś określiła mnie jedna z moich grup. Zagorzały fan nowych technologii, którymi uwielbiam zarażać moich uczniów. Wolne chwile spędzam na spacerach po Warszawie, podziwianiu architektury, kawie i nadrabianiu netfliksowych zaległości. Nauczanie to dla mnie radość, zwłaszcza w momentach, kiedy moi uczniowie otrzymują ode mnie niezapowiedziany test ze słownictwa.

To let you know a little about myself I’ll start with something that may surprise you. I never originally expected to end up working in the English teaching industry. In 2010 on a whim I took a big chance in taking a contract to teach abroad in Taiwan with a close friend. Never did I imagine or expect to fall in love with the place or live there for more than 4 years. Teaching, the ex-pat lifestyle, learning about foreign cultures and travelling became my passions. After Taiwan I moved to the mainland to Shanghai to continue my Asian experience, and to focus on teaching business English, which is closer to my original schooling and undergrad than teaching language.

Jestem absolwentką anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Język angielski pokochałam jako dziecko, nawet jeśli niewiele rozumiałam 🙂 Tę miłość staram się przekazać moim uczniom. Zawsze biorę pod uwagę ich preferencje i zainteresowania, staram się dobierać metody indywidualnie do każdego. Sama do pewnego czasu uczyłam się języka japońskiego, pamiętam zatem jak to wygląda z drugiej strony biurka 🙂 Moich uczniów staram się chwalić jak najczęściej, kłaść nacisk na ich mocne strony i budować i pewność siebie. Pracuję z osobami w różnym wieku, od dzieci po dorosłych. Cenię sobie różnorodność doświadczeń jaką to daje. W nauce języka obcego najważniejsza dla mnie jest możliwość nawiązywania kontaktów i dostęp do informacji, które nie zawsze byłyby dla nas możliwe we własnej mowie. 

Jestem nauczycielką języka niemieckiego w szkole podstawowej, a także lektorem w Champions’ Academy. W języku niemieckim zakochałam się “od pierwszego usłyszenia”. Marzę o tym, aby każdy z moich uczniów (zarówno tych małych jak i dużych) znalazł miejsce dla tego języka w swoim życiu i z moją pomocą dążył do rozwijania swoich umiejętności, a w przyszłości chętnie się nim posługiwał. Nauczycielką chciałam być od zawsze – mówią, że to powołanie 🙂 Myślę, że nie ma nic piękniejszego niż obserwować postępy swoich uczniów. Wspaniałe uczucie – w końcu porozmawiać z nimi po niemiecku!