Nasz zespół

Witam serdecznie na oficjalnej stronie szkoły Champions’ Academy, której mam przyjemność być współwłaścicielką i gdzie pełnię funkcję metodyka oraz lektora języka angielskiego. Swoją przygodę z nauczaniem osób dorosłych rozpoczęłam od prowadzenia szkoleń in-company dla wielu firm oraz instytucji m.in. dla Nestlé, Telekomunikacji Polskiej, Ministerstwa Transportu, TP Invest, Vattenfall Heat Poland i wielu innych. Wieloletnie doświadczenie trenera językowego zdobywane w trakcie studiów filologicznych na Uniwersytecie Warszawskim oraz po ich ukończeniu, stało się dla mnie inspiracją do stworzenia miejsca, w którym zarówno osoby indywidualne jak i klienci korporacyjni znajdą odpowiedź na pytanie: jak efektywnie uczyć się języków obcych, aby skutecznie komunikować się w sytuacjach prywatnych oraz zawodowych?

Powołując do życia szkołę Champions’ Academy pragnęłam stworzyć przestrzeń, w której nauka zamiast kojarzyć się z dyscypliną i koniecznością, stanie się pozytywnym wyzwaniem. Wiedzę merytoryczną zdobywałam na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie otrzymałam tytuł magistra lingwistyki stosowanej. Praktyczne kompetencje w branży edukacyjnej rozwijam jako trenerka językowa, koordynatorka zespołu i opiekun szkoleń in-company. Profesjonalnie zajmuję się dydaktyką języków obcych od niemal 13 lat, zaś prywatnie o wiele dłużej. 

Największą wartością każdej szkoły są ludzie, dlatego z przyjemnością prezentujemy zespół naszych fantastycznych lektorów. To nie tylko trenerzy językowi o znakomitym przygotowaniu merytorycznym, ale także utalentowani i pełni zaangażowania nauczyciele.

Jestem absolwentką filologii włoskiej i tłumaczeń specjalistycznych z języka angielskiego na Uniwersytecie Warszawskim. Odbyłam roczne stypendium na Uniwersytecie La Sapienza w Rzymie i od tamtej chwili w pełni zgadzam się z myślą Henryka Sienkiewicza, iż „każdy człowiek cywilizowany ma dwie Ojczyzny – własną i Włochy”. Przekonana, że Włochy to nie tylko miejsce na mapie, ale również stan ducha i umysłu, staram się zarażać uśmiechem i pasją do języka i kultury włoskiej. Posiadam niespełna dziesięcioletnie doświadczenie w nauczaniu, a język włoski wykorzystuję również w codziennych kontaktach z klientem biznesowym na rynku włoskim.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, gdzie ukończyłam studia na kierunku filologii angielskiej ze specjalizacją nauczycielską. Obecnie kontynuuję kształcenie na  Uniwersytecie Warszawskim, na specjalizacji z literatury brytyjskiej. Interesuję się literaturą i kulturą Wielkiej Brytanii, teatrem i podróżami. Najważniejsza w pracy jest dla mnie możliwość ciągłego rozwoju,  zaangażowanie, dobra atmosfera i zadowolenie kursantów.

Jestem absolwentką filologii angielskiej ze specjalizacją angielski w biznesie. Interesuję się podróżowaniem oraz fotografią. Uwielbiam poznawać nowe miejsca. Wolne chwile spędzam na nauce języków obcych i oglądaniu seriali (co również polecam swoim kursantom jako formę bliższego kontaktu z językiem).

Język angielski towarzyszy mi od kiedy pamiętam. Od kilku lat zarażam tą miłością również moich uczniów! Prowadzę zajęcia zarówno z osobami zaczynającymi swoją przygodę z tym językiem, jak i tymi, którzy chcą ulepszać swoje umiejętności. Najważniejsze w mojej pracy jest zarażanie kursantów miłością do języka angielskiego oraz możliwość ciągłego rozwijania się.  Nauczanie daje mi ogromną satysfakcję szczególnie, gdy widzę, że kursanci robią ogromne postępy oraz gdy sprawia im to przyjemność, przez co czas mija nam niewyobrażalnie szybko.

Jestem coachem i lektorką języka angielskiego. Ukończyłam edukację ustawiczną i andragogikę na Uniwersytecie Warszawskim oraz filologię angielską w Społecznej Akademii Nauk. Jestem też absolwentką najstarszej szkoły coachingu w Anglii, The Coaching Academy, gdzie uzyskałam dyplom z wyróżnieniem. Posiadam 10-letnie doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi jako lektorka języka angielskiego oraz ponad 3-letnie jako coach. W swojej pracy łączę naukę języka angielskiego wraz z technikami coachingowymi. Rozwój osobisty, nauczanie angielskiego oraz wspieranie innych w osiąganiu celów to moja pasja, dlatego ciągle pogłębiam swoją wiedzę na ten temat i uczestniczę w różnego rodzaju szkoleniach, nie tylko w Polsce, ale i zagranicą.  Głęboko wierzę, że w każdym z nas tkwi ogromy potencjał, który tylko czeka na to, aby go wydobyć.W wolnym czasie lubię czytać książki oraz podróżować. Cenię sobie kontakt z przyrodą, dlatego każdą wolną chwilę staram się spędzać na łonie natury. W swojej pracy kieruję się przede wszystkim zaangażowaniem, profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do każdego ucznia.

I’ve been teaching for about three years. Including various age groups in different parts of the world. Working with people from different cultural backgrounds has given me an extraordinary life experience which formed into my passion. I focus on a diverse range of topics to target everyone’s interests and language needs. I enjoy being able to help and see my students improve and master their language expectations, but most of all to make them feel and speak with confidence. I don’t just view it as teaching, there’s a phsychological and motivational part of teaching and it’s satisfying when it’s done with enthusiasm.

Having the pleasure of teaching English for a few years now, I can honestly say that I would consider it as a full time profession for the future, if that’s where my path in life takes me. I enjoy seeing progress with people I teach, it gives quite a feeling of accomplishment and pride. I enjoy active and humorous students, but I can also appreciate students who are serious about their learning of the English language, which, for some, can sometimes be difficult and confusing. Having lived in both Asia and now Europe after leaving the States, I enjoy sharing my life experiences, and look forward to others wanting to share their life experiences with me.

Ukończyłam socjologię i nauczanie języka angielskiego z dodatkową specjalizacją – nauczaniem języka niemieckiego – na Uniwersytecie Warszawskim. W Champions’ Academy uczę od 2014 r. Pracuję z kursantami o zróżnicowanych poziomach zaawansowania znajomości języka i w różnym przedziale wiekowym. Prowadzę kursy general English, business English, konwersacje, a także przygotowanie do różnych egzaminów językowych. Język angielski to moja pasja, którą rozwijam każdego dnia. Uważam, że w nauczaniu najważniejsza jest motywacja, dlatego też staram się pokazywać słuchaczom różne sposoby nauki i łączyć ich zainteresowania z językiem angielskim.

Języki obce są ze mną od zawsze. Zanim skończyłam 15 lat mieszkałam w Nowej Zelandii, Ekwadorze i Anglii. W języku angielskim przeczytałam swoją pierwszą książkę, napisałam pierwsze słowo. Angielski stał się moim pierwszym językiem a moi rodzice bardzo dbali o to, by nie jedynym – rozwijałam równocześnie znajomość języka ojczystego, a w trakcie mojej „ekwadorskiej przygody” zakochałam się w języku hiszpańskim. Dziś doskonalę swoje umiejętności językowe kończąc studia z filologii angielskiej i ucząc się języka hiszpańskiego. W pracy lektorskiej stawiam przede wszystkim na konwersację w swobodnej, bezstresowej atmosferze. Moim zdaniem pokonywanie barier językowych poprzez komunikację jest najlepszą i najprzyjemniejszą metodą nauki. Uwielbiam czytać powieści kryminalne, a największą radość w życiu czerpię z podróży, do których zamiłowanie zaszczepili we mnie rodzice, zabierając mnie w dalekie zakątki świata od najmłodszych lat.

Języki obce to moja pasja i staram dzielić się nią z moimi kursantami. Jako absolwentka lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim, od prawie 10 lat pomagam innym pokonać barierę językową i nabrać pewności w komunikowaniu się w języku angielskim zarówno w podróży jak i w sytuacjach biznesowych. Rozpoczynając współpracę z nowymi kursantami zawsze biorę pod uwagę ich preferencje i zainteresowania tak aby dobrać metodę indywidualnie pod każdego z nich. Na bazie własnych doświadczeń (aktualnie sama uczę się języka norweskiego 🙂) wiem, że motywacja poprzez pozytywny feedback przynosi najlepsze wyniki, dlatego na zajęciach podkreślam mocne strony każdego ucznia, koryguje na bieżąco jego błędy i z przyjemnością obserwuję progres i nabywanie pewności siebie w posługiwaniu się angielskim.

My name is George and I am a native American from Philadelphia, PA. I have been living in Poland for the past 20 years and working as a teacher to private companies and individuals including kids. I am a Business Management graduate from the University of Bloomsburg, PA with many years of experience in restaurant management. I am interested in American sports, politics and psychology. I like to talk business, health and fitness and American football. .

Gdybym nie był nauczycielem, to pewnie byłbym standupowym komikiem, tak przynajmniej kiedyś określiła mnie jedna z moich grup. Zagorzały fan nowych technologii, którymi uwielbiam zarażać moich uczniów. Wolne chwile spędzam na spacerach po Warszawie, podziwianiu architektury, kawie i nadrabianiu netfliksowych zaległości. Nauczanie to dla mnie radość, zwłaszcza w momentach, kiedy moi uczniowie otrzymują ode mnie niezapowiedziany test ze słownictwa.

Hi everyone:) I’m an English teacher, and a psychotherapist from Florida. In addition to being a native English speaker, I also speak French and Italian. I enjoy traveling, martial arts, and helping students master the English Language. Teaching languages and learning about foreign cultures while travelling have become my passions. I believe learning should first of all be fun and I try to apply this rule in my classes. What brings me the greatest satisfaction in my job is observing how my students start to communicate freely.  

Jestem absolwentką lingwistyki stosowanej oraz marketingu z 15-letnim stażem w nauczaniu języków obcych zarówno klientów korporacyjnych jak i indywidualnych. Uwielbiam konwersacje z dorosłymi kursantami, wymianę informacji na temat bieżących trendów zarówno w obszarze General jak i Business English. Moją pasją są nowe technologie oraz ich zastosowanie w obszarze medycy, szczególnie w terapiach genowych. Na zajęciach staram się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom moich kursantów, mając na uwadze fakt, że najlepsze efekty przynosi nauka języka poprzez omawianie interesujących nas treści. 

Język angielski od zawsze był mi bliski, gdy już jako dziecko z pasją zasłuchiwałam się w bajkach czytanych w oryginale. Od zawsze chciałam rozmawiać płynnie po angielsku by móc podróżować i poznawać inne kultury. Dlatego filologia angielska na Uniwersytecie Warszawskim była dla mnie oczywistym wyborem. Dziś uwielbiam dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami z innymi, a swoich kursantów staram się zarażać miłością do języków obcych. Do zespołu Champions’ Academy dołączyłam z polecenia koleżanki, która od wielu lat współpracowała z tą marką. Tutaj zdobyłam doświadczenie w prowadzeniu kursów specjalistycznych i poznałam wiele fantastycznych osób, które motywują mnie do bycia kreatywną na zajęciach. Na swoich lekcjach stawiam na dynamikę, różnorodność ćwiczeń i dopasowywanie tematów pod zainteresowania moich kursantów. A na koniec dnia czuję wielką radość  obserwując postępy swoich kursantów:)