OUR TEAM

Witam serdecznie na oficjalnej stronie szkoły Champions’ Academy, której mam przyjemność być współwłaścicielką i gdzie pełnię funkcję metodyka oraz lektora języka angielskiego. Swoją przygodę z nauczaniem osób dorosłych rozpoczęłam od prowadzenia szkoleń in-company dla wielu firm oraz instytucji m.in. dla Nestlé, Telekomunikacji Polskiej, Ministerstwa Transportu, TP Invest, Vattenfall Heat Poland i wielu innych. Wieloletnie doświadczenie trenera językowego zdobywane w trakcie studiów filologicznych na Uniwersytecie Warszawskim oraz po ich ukończeniu, stało się dla mnie inspiracją do stworzenia miejsca, w którym zarówno osoby indywidualne jak i klienci korporacyjni znajdą odpowiedź na pytanie: jak efektywnie uczyć się języków obcych, aby skutecznie komunikować się w sytuacjach prywatnych oraz zawodowych?

Powołując do życia szkołę Champions’ Academy pragnęłam stworzyć przestrzeń, w której nauka zamiast kojarzyć się z dyscypliną i koniecznością, stanie się pozytywnym wyzwaniem. Wiedzę merytoryczną zdobywałam na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie otrzymałam tytuł magistra lingwistyki stosowanej. Praktyczne kompetencje w branży edukacyjnej rozwijam jako trenerka językowa, koordynatorka zespołu i opiekun szkoleń in-company. Profesjonalnie zajmuję się dydaktyką języków obcych od niemal 10 lat, zaś prywatnie o wiele dłużej. 

Największą wartością każdej szkoły są ludzie, dlatego z przyjemnością prezentujemy zespół naszych fantastycznych lektorów. To nie tylko trenerzy językowi o znakomitym przygotowaniu merytorycznym, ale także utalentowani i pełni zaangażowania nauczyciele.

Jestem absolwentką filologii włoskiej i tłumaczeń specjalistycznych z języka angielskiego na Uniwersytecie Warszawskim. Odbyłam roczne stypendium na Uniwersytecie La Sapienza w Rzymie i od tamtej chwili w pełni zgadzam się z myślą Henryka Sienkiewicza, iż „każdy człowiek cywilizowany ma dwie Ojczyzny – własną i Włochy”. Przekonana, że Włochy to nie tylko miejsce na mapie, ale również stan ducha i umysłu, staram się zarażać uśmiechem i pasją do języka i kultury włoskiej. Posiadam niespełna dziesięcioletnie doświadczenie w nauczaniu, a język włoski wykorzystuję również w codziennych kontaktach z klientem biznesowym na rynku włoskim.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, gdzie ukończyłam studia na kierunku filologii angielskiej ze specjalizacją nauczycielską. Obecnie kontynuuję kształcenie na  Uniwersytecie Warszawskim, na specjalizacji z literatury brytyjskiej. Interesuję się literaturą i kulturą Wielkiej Brytanii, teatrem i podróżami. Najważniejsza w pracy jest dla mnie możliwość ciągłego rozwoju,  zaangażowanie, dobra atmosfera i zadowolenie kursantów.

Ktoś mi kiedyś powiedział, że jestem „człowiekiem renesansu” na tyle to określenie przypadło mi do gustu, że najczęściej właśnie w ten sposób opisuję to jak wygląda moje życie zawodowe. Uczę języka niemieckiego, jestem logopedą oraz pedagogiem. I teraz będzie bardzo banalnie😊… Wszystko co robię sprawia mi radość i daje  poczucie spełnienia ale tylko nauczanie i uczenie się języków obcych (bo ja też jeszcze nie wszystko wiem i pewnie nigdy nie będę) sprawia… nawet nie bardzo wiem jak to określić, ja to po prostu uwielbiam! 

I’m an English teacher, and a linguist, from New York City. I graduated from Kent State University, with Degrees in Speech Pathology, (with a specialization in Accent Reduction Therapy) and Psychology, (with a specialization in the Psychology of Learning.) In addition to being a native English speaker, I speak many other languages such as Spanish, Italian, Brazilian Portuguese, French and Polish. I enjoy traveling, martial arts, and helping students master the English Language.

I’ve been teaching for about three years. Including various age groups in different parts of the world. Working with people from different cultural backgrounds has given me an extraordinary life experience which formed into my passion. I focus on a diverse range of topics to target everyone’s interests and language needs. I enjoy being able to help and see my students improve and master their language expectations, but most of all to make them feel and speak with confidence. I don’t just view it as teaching, there’s a phsychological and motivational part of teaching and it’s satisfying when it’s done with enthusiasm.

Having the pleasure of teaching English for a few years now, I can honestly say that I would consider it as a full time profession for the future, if that’s where my path in life takes me. I enjoy seeing progress with people I teach, it gives quite a feeling of accomplishment and pride. I enjoy active and humorous students, but I can also appreciate students who are serious about their learning of the English language, which, for some, can sometimes be difficult and confusing. Having lived in both Asia and now Europe after leaving the States, I enjoy sharing my life experiences, and look forward to others wanting to share their life experiences with me.

Ukończyłam socjologię i nauczanie języka angielskiego z dodatkową specjalizacją – nauczaniem języka niemieckiego – na Uniwersytecie Warszawskim. W Champions’ Academy uczę od 2014 r. Pracuję z kursantami o zróżnicowanych poziomach zaawansowania znajomości języka i w różnym przedziale wiekowym. Prowadzę kursy general English, business English, konwersacje, a także przygotowanie do różnych egzaminów językowych. Język angielski to moja pasja, którą rozwijam każdego dnia. Uważam, że w nauczaniu najważniejsza jest motywacja, dlatego też staram się pokazywać słuchaczom różne sposoby nauki i łączyć ich zainteresowania z językiem angielskim.

Jestem absolwentką lingwistyki stosowanej oraz zarządzania z blisko dziesięcioletnim stażem w nauczaniu języków obcych, jak również kilkuletnim w obszarze marketingu oraz analizy danych. Uwielbiam konwersacje, zajęcia z business English na których chętnie omawiam bieżące trendy. Z obszarów językowych pasjonuje mnie psycholingwistyka oraz komunikacja międzykulturowa. Zainteresowana jestem również wykorzystaniem sztucznej inteligencji w medycynie oraz trendwatchingiem.

Nauczaniem zajmuję się od 12 lat. Jestem lektorem z powołania, z zamiłowaniem i talentem do nauczania. Pracuję w warszawskich szkołach językowych i na uczelni wyższej, posiadam również wieloletnie doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku. Opracowałam własną metodę, która przynosi sukcesy moim Uczniom. Moje lekcje są “skrojone na miarę”, dopasowane do indywidualnych potrzeb i możliwości Ucznia. Rozwijam wszystkie niezbędne umiejętności (mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie i pisanie), przy czym priorytetem jest płynne mówienie i zdolności komunikacyjne. Solidnie i skutecznie, w oparciu o najnowsze materiały przygotuję do egzaminu Cambridge (FCE, CAE, CPE) i innych egzaminów. Specjalizuję się w nauczaniu osób dorosłych.

I’ve been teaching for almost two years now, for the most part I’ve worked with children as well as teaching business English. I feel that teaching children was the most valuable and rewarding experience so far when it comes to my teaching career. I have a genuine interest in getting to know different people and this is the main reason I enjoy teaching. My own interests include History, Philosophy and Politics, as well as sports such as basketball, which played a large part in my younger years, I have recently taken up roller blading and so far it’s been thoroughly enjoyable.

Gdybym nie był nauczycielem, to pewnie byłbym standupowym komikiem, tak przynajmniej kiedyś określiła mnie jedna z moich grup. Zagorzały fan nowych technologii, którymi uwielbiam zarażać moich uczniów. Wolne chwile spędzam na spacerach po Warszawie, podziwianiu architektury, kawie i nadrabianiu netfliksowych zaległości. Nauczanie to dla mnie radość, zwłaszcza w momentach, kiedy moi uczniowie otrzymują ode mnie niezapowiedziany test ze słownictwa.

To let you know a little about myself I’ll start with something that may surprise you. I never originally expected to end up working in the English teaching industry. In 2010 on a whim I took a big chance in taking a contract to teach abroad in Taiwan with a close friend. Never did I imagine or expect to fall in love with the place or live there for more than 4 years. Teaching, the ex-pat lifestyle, learning about foreign cultures and travelling became my passions. After Taiwan I moved to the mainland to Shanghai to continue my Asian experience, and to focus on teaching business English, which is closer to my original schooling and undergrad than teaching language.