Cooking methods – sprawdź swoją znajomość słownictwa

Wiesz już co w przepisie oznacza słowo: ‘knead’, ‘melt’, czy ‘pinch’? Jeśli jesteś już po lekturze naszego wpisu Cooking methods, przetestuj teraz swoją pamięć na platformie Quizlet. Ucząc sie na naszych zestawach w mig poszerzysz swój zakres słownictwa i nabierzesz pewności w komunikacji. Sprawdź się:)

Swoją naukę słówek z danego tematu możesz rozpocząć od ćwiczenia:

-> Fiszki – gdzie sprawdzisz znaczenie słówka poprzez odwrócenie z wersji angielskiej na polską, lub

-> Ucz się – wpisywanie słowa po angielsku

Jeśli często popełniasz błędy w pisaniu wybierz:

-> Ćwiczenie pisowni

Na koniec przekonaj się w jakim stopniu opanowałeś dany zakres materiału poprzez uzupełnienie ćwiczenia:

> Test, czyli mix różnych ćwiczeń sprawdzających znajomość słówek: Translate, Match, True/False, czy Multiple choice

Nasz zestaw na Quizlet:

COOKING METHODS – VOCABULARY PRACTICE

Jeżeli zależy Ci na widocznych postępach, dołącz do nas! Wiemy, że celem naszych kursantów jest osiąganięcie wymiernych efektów dlatego kluczowe są dla nas 3 czynniki:

👉 systematyczność – regularnie powtarzamy poznane wyrażenia i sprawdzamy postępy naszych kursantów

👉 różnorodność – u nas nie ma nudy, dlatego podstawą zajęć jest zmienność rodzajów ćwiczeń pozwalających na kreatywne i naturalne użycie języka

👉 relaks – dyskutujemy na tematy, które ciekawią naszych kursantów, w oparciu o filmiki i nagrania audio zachęcające do wymiany zdań

Zatem połącz systematyczną naukę słówek z ich praktycznym zastosowaniem i zapisz się do Champions’ Academy na kurs konwersacyjny lub biznesowy:) Nasze zajęcia to mix przyjemnego z pożytecznym, czyli rozwój języka poprzez ciekawe i angażujące dyskusje na różnorodne tematy w oparciu o nowe słówka i przydatne zwroty. Przy tworzeniu materiałów kierujemy się zainteresowaniami naszych kursantów ponieważ wiemy, że sekretem osiągnięcia lepszych efektów w nauce jest połączenie systematycznego treningu z relaksującymi rozmowami na fascynujące i przydatne tematy:)